hänge i förgyllt silver och onyx 1800-tal
Vollendet
2012-10-27
154330
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
HÄNGE, förgyllt silver, guldfästen, onyx, i form av ett kors, imiterade pärlor, 1800-talets andra hälft, i originaletui, höjd 7,5 cm, etui i lejongul sammet med hänganordning