hänge i förgyllt silver och onyx 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGE, förgyllt silver, guldfästen, onyx, i form av ett kors, imiterade pärlor, 1800-talets andra hälft, i originaletui, höjd 7,5 cm, etui i lejongul sammet med hänganordning

154330

2012-10-27