Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÄNGE, förgyllt silver, guldfästen, onyx, i form av ett kors, imiterade pärlor, 1800-talets andra hälft, i originaletui, höjd 7,5 cm, etui i lejongul sammet med hänganordning
154330
2012-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här