Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WICHMAN, Harry (1916-1993): Spanskt motiv, signerad och daterad Wichman -57, olja på pannå, ca 13x122 cm
Ska vara signerad och daterad Wichman -57
154347
2012-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här