James Stuart

James Stuart
James Stuart
James Stuart
James Stuart

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEUART (STUART) JAMES (sent 1500 - tidigt1600-tal, militär). Egenhändigt undertecknad lönekvittens (på svenska), daterad den 21 april 1609., omfattande 1 sida o. adressida i liten 4:o.

154350

2012-11-05