James Stuart
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STEUART (STUART) JAMES (sent 1500 - tidigt1600-tal, militär). Egenhändigt undertecknad lönekvittens (på svenska), daterad den 21 april 1609., omfattande 1 sida o. adressida i liten 4:o.
154350
2012-11-05