Claude Weisbuch färglitografi

Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEISBUCH, Claude (Tyskland, född 1927): Cirkushäst, signerad Weisbuch, 12/250, färglitografi, 49x65 cm

154357

2012-10-28