Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA med lock, silver, Pehr Zethelius, Stockholm 1806, höjd 3,5, diameter 8 cm
Med monogram, smärre bucklor, repor
154392
2012-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här