Dosa i silver Zethelius

Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius
Dosa i silver Zethelius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA med lock, silver, Pehr Zethelius, Stockholm 1806, höjd 3,5, diameter 8 cm

Med monogram, smärre bucklor, repor

154392

2012-10-27