Valeri Adami Girl scout färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADAMI, Valerio (Italien, född 1935): "Girl scout", färglitografi, signerad Adami, 75/150, 60x50 cm

154409

2012-10-29