Bo Larsson färglitografi

Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): Landskap, signerad Bo Larsson, 42/190, färglitografi, 47x64 cm, oramad

154434

2012-10-28