Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORSBO, Hans (1897-1955): (2) Vy från Mariaberget 1950 samt porträtt 1941, signerade och daterade, etsningar, 34,5x25,5, 22x26 cm, oramade
154452
2012-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här