Hans Norsbo etsningar

Hans Norsbo etsningar
Hans Norsbo etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORSBO, Hans (1897-1955): (2) Vy från Mariaberget 1950 samt porträtt 1941, signerade och daterade, etsningar, 34,5x25,5, 22x26 cm, oramade

154452

2012-10-29