Bo Swenson färglitografi
2012-10-30
154474
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SWENSON, Bo (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 172/320, färglitografi, 40x55 cm, oramad