Reinhold Ljunggren litografi
2012-10-29
154515
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Stortorget i Gamla stan Stockholm, signerad och numrerard 71/310, färglitografi, 40x31 cm