Matservis Gefle, "Rosalie"
Closed
2012-10-28
154521
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
MATSERVIS, ca 57 dlr, Gefle, "Rosalie", bestående av, 10 mattallrikar, 13 assietter, 12 efterrättstallrikar, 9 djupa, 8 serveringsfat, såsskål, tekanna, sockerskål, gräddkanna, kanna
Slitage, dekor med bortfall, skador