Matservis Gefle, "Rosalie"
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
MATSERVIS, ca 57 dlr, Gefle, "Rosalie", bestående av, 10 mattallrikar, 13 assietter, 12 efterrättstallrikar, 9 djupa, 8 serveringsfat, såsskål, tekanna, sockerskål, gräddkanna, kanna
Slitage, dekor med bortfall, skador
154521
2012-10-28