Matservis Gefle, "Rosalie"

Matservis Gefle,
Matservis Gefle,
Matservis Gefle,
Matservis Gefle,

Klubbat för:

1 000 SEK

800 SEK

MATSERVIS, ca 57 dlr, Gefle, "Rosalie", bestående av, 10 mattallrikar, 13 assietter, 12 efterrättstallrikar, 9 djupa, 8 serveringsfat, såsskål, tekanna, sockerskål, gräddkanna, kanna

Slitage, dekor med bortfall, skador

154521

2012-10-28