Bengt Fransson olja
2012-10-29
154523
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm