Alexandra Vogt akryl

 Alexandra Vogt akryl
 Alexandra Vogt akryl
 Alexandra Vogt akryl
 Alexandra Vogt akryl

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

VOGT, Alexandra (Tyskland född 1970): Ohne titel, signerad och daterad på baksidan med dedikation A. Vogt August 1994, akryl på duk, 90x70 cm, signed and dated, acrylic on canvas
Proveniens: Inköpt på Stockholms Auktionsverks Moderna 23 april 2008

Zustandsbeschreibung

154524

2012-10-30