Alexandra Vogt akryl
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VOGT, Alexandra (Tyskland född 1970): Ohne titel, signerad och daterad på baksidan med dedikation A. Vogt August 1994, akryl på duk, 90x70 cm, signed and dated, acrylic on canvas
Proveniens: Inköpt på Stockholms Auktionsverks Moderna 23 april 2008
Zustandsbeschreibung
154524
2012-10-30