Skulptur Kina

Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina
Skulptur Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Kina, Guanyin, 1800/1900-tal, delvis förgyllt järn, höjd 33 cm

154541

2012-10-28