Kungörelser 1649-1696

Kungörelser 1649-1696
Kungörelser 1649-1696
Kungörelser 1649-1696
Kungörelser 1649-1696

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KUNGÖRELSER, FÖRORDNINGAR, BESLUT. (1 pärm). 33 st från 1649-1696. Om kanngjuteri, lotsväsendet, taxa för bagare och bryggare, humlegårdar, tobak, barnamord, Några skador och fläckar, något nötta, enstaka stämplar.

154546

2012-11-05