Yrjö Edelmann färglitografi
2012-10-29
154547
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y. Edelman, färglitografi, 650/1500, bladmått 60x43 cm