Bengt H Malmqvist fotografi

Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida):"Early morning blues", Herbie Mann, signerad Bengt H Malmqvist 1956, numrering a tergo 5/10, gelatinsilverfotografi, 29x39 cmPROVENIENS: Galleri Öresundsbron

154553

2012-10-29