Bengt Malmqvist gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Dizzy Gillespie med uppvriden trumpet, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1960, gelatinsilverfotografi, 28,5x37 cm
UTSTÄLLD: Galleri Öresundsbron

154554

2012-10-29