Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR i form av man med vagn, TALLRIKAR, 3+3+1+1, porslin, Kina/Japan, dekor i underglasyrblått, skulpturens längd 22 cm
Skador och lagningar
154565
2012-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här