Skulptur tallrikar i porslin Kina Japan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR i form av man med vagn, TALLRIKAR, 3+3+1+1, porslin, Kina/Japan, dekor i underglasyrblått, skulpturens längd 22 cm

Skador och lagningar

154565

2012-10-30