Damskrivbord 1800-tal
2012-10-30
154569
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, rokokotyp, 1800-tal, rotfaner, höjd 74, 92x54 cm
Nyckel saknas