Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad med valnöt och plommon, höjd 82, 124x60 cm, nyckel finns

Senare lås, renoverad enligt påskrift 1881, 1931, lös fanérbit

154611

2012-10-31