Byrå rokoko
Valmis
2012-10-31
154611
| Korkein tarjous | 20 000 SEK |
| Arviointi | 25 000 SEK |
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad med valnöt och plommon, höjd 82, 124x60 cm, nyckel finns
Senare lås, renoverad enligt påskrift 1881, 1931, lös fanérbit