Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, rokoko, 1700-tal, fanerad med valnöt och plommon, höjd 82, 124x60 cm, nyckel finns
Senare lås, renoverad enligt påskrift 1881, 1931, lös fanérbit
154611
2012-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här