Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, Carl Malmsten, "Guldheden", mahogny, höjd 75, 140x70 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Utrikesdepartementet
Skador, ett lås trasigt
154616
2012-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här