Skrivbord Carl Malmsten "Guldheden"

Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten
Skrivbord Carl Malmsten

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, Carl Malmsten, "Guldheden", mahogny, höjd 75, 140x70 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Skador, ett lås trasigt

154616

2012-10-30