Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, engelsk, 1800-tal, valnöt med mässingsbeslag, höjd 109, 98x50 cm

Träskador

154627

2012-10-31