Sekretär
Closed
2012-10-31
154627
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SEKRETÄR, engelsk, 1800-tal, valnöt med mässingsbeslag, höjd 109, 98x50 cm
Träskador