Elisabeth Jansson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JANSSON, Elisabeth (född 1950): Stadsvy, signerad Elisabeth Jansson, 253/350, färglitografi, 49x42 cm

154681

2012-10-30