Leif Eriksson seriegrafi

Leif Eriksson seriegrafi
Leif Eriksson seriegrafi
Leif Eriksson seriegrafi
Leif Eriksson seriegrafi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIKSSON, Leif (född 1939): "Bröllopstallrik", seriegrafi på papperstallrik, signerad och daterad 76, numrerad 22/30, 47x32 cm

154686

2012-10-29