Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THELANDER, P G (född 1936) "Kvinna - Man på stol", färgetsning, 1977, signerad och numrerad P. G. Thelander 56/100, 130x88 cm, BOK medföljer
LITTERATUR: Haskel 135
154691
2012-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här