P G Thelander färgetsning

P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning
P G Thelander färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THELANDER, P G (född 1936) "Kvinna - Man på stol", färgetsning, 1977, signerad och numrerad P. G. Thelander 56/100, 130x88 cm, BOK medföljer
LITTERATUR: Haskel 135

154691

2012-10-29