Karl Friedrich Gotsch färgkrita

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOTSCH, Friedrich Karl (Danmark, 1900-1984): Hamnbild med kvinna, signerad, färgkrita, 40x29 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154694

2012-10-30