Klubbat för:
19 500 SEK
12 000 SEK
VON DARDEL, Nils (1888-1943): Flicka med flätor, signerad Dardel, blyerts på papper, 72x53 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
154696
2012-10-30