Nils von Dardel blyerts

Nils von Dardel  blyerts
Nils von Dardel  blyerts
Nils von Dardel  blyerts
Nils von Dardel  blyerts
Nils von Dardel  blyerts
Nils von Dardel  blyerts

Klubbat för:

19 500 SEK

12 000 SEK

VON DARDEL, Nils (1888-1943): Flicka med flätor, signerad Dardel, blyerts på papper, 72x53 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154696

2012-10-30