Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-10-30
154698
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomstermarknad, olja på duk, 31x40,5 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling