Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomstermarknad, olja på duk, 31x40,5 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154698

2012-10-30