Raoul Edmond Marie olja

Raoul Edmond Marie olja
Raoul Edmond Marie olja
Raoul Edmond Marie olja
Raoul Edmond Marie olja
Raoul Edmond Marie olja
Raoul Edmond Marie olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAOUL-EDMOND MARIE (Frankrike, 1850-?): Insjölandskap i sommargrönska,
signerad och daterad Raoul Marie -08, olja på duk, 38x55 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154699

2012-10-30