Chocarne-Moreau olja

Chocarne-Moreau olja
Chocarne-Moreau olja
Chocarne-Moreau olja
Chocarne-Moreau olja
Chocarne-Moreau olja
Chocarne-Moreau olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CHOCARNE-MOREAU, Paul-Charles (Frankrike 1855-1931): Nature morte aux oranges, signerad och daterad Chocarne-Moreau -86, olja på duk, 46,5 x 38,5 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154700

2012-10-30