Charles Edouard de Beamont olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

DE BEAUMONT, Charles Edouard (Frankrike 1812-88): "Un amoureux n´a jamais froid" - kurtiserande par, signerad E. de Beaumont, olja på duk, 60x49 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154702

2012-10-30