Georg Pauli olja

Georg Pauli olja
Georg Pauli olja
Georg Pauli olja
Georg Pauli olja
Georg Pauli olja
Georg Pauli olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Interiör med handarbetande kvinna, signerad G Pauli, olja på duk, 38x46 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154703

2012-10-30