Johannes Schütz olja

Johannes Schütz olja
Johannes Schütz olja
Johannes Schütz olja
Johannes Schütz olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHÜTZ, Johannes (1886-?): "Partie von Lermoos mit Grubigstein", signerad och daterad Johannes Schütz 1925, olja på duk, 52x62 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154705

2012-10-30