Miniatyr oljemålning

Miniatyr oljemålning
Miniatyr oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

MINIATYR, England (1800-tal): Vilande man, olja på pannå, 5x7,5 cm, enligt etikett och rampåskrift Mulready
PROVENIENS: Svensk privatsamling

154706

2012-10-30