Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
MINIATYR, England (1800-tal): Vilande man, olja på pannå, 5x7,5 cm, enligt etikett och rampåskrift Mulready
PROVENIENS: Svensk privatsamling
154706
2012-10-30