Oljemålning
2012-10-29
154718
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, papegojor och blommor, olja på duk, 89x117 cm