Jan Håfström grafiska blad

Jan Håfström grafiska blad
Jan Håfström grafiska blad
Jan Håfström grafiska blad
Jan Håfström grafiska blad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): (2st) Händer samt Utställningsaffisch, signerade och 1 daterad 1973, offset samt poster, 69x43 resp 46x64 cm

154738

2012-10-28