Georg Ganmar skulptur

Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur
Georg Ganmar skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GANMAR, Georg (1916-1976): Vilande hjort, signerad och daterad G Ganmar 1957, 7/50, patinerad brons, längd 16 cm

154773

2012-10-31