Anders Zorn etsning
2012-10-30
154797
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Skerikulla, 1912, signerad Zorn, etsning, 25x19,8, Asplund 247, Hjert & Hjert 159, ZG 247