Toilettebordsutensilier i porslin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRSKÅLAR med lock, 1 par, slipad kristall, höjd 11,5 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, BRICKA, RINGHÅLLARE, ASKAR med lock, 2 st, MINIATYRKORG, MINIATYRFAT för toilettebord, porslin, miniatyrkorgen märkt Davenport Longport Staffordshire, höjd 6,5-16 cm

Skador, guldet med nötningar, kristallen med nagg

154810

2012-11-02