Toilettebordsutensilier i porslin
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRSKÅLAR med lock, 1 par, slipad kristall, höjd 11,5 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, BRICKA, RINGHÅLLARE, ASKAR med lock, 2 st, MINIATYRKORG, MINIATYRFAT för toilettebord, porslin, miniatyrkorgen märkt Davenport Longport Staffordshire, höjd 6,5-16 cm
Skador, guldet med nötningar, kristallen med nagg
154810
2012-11-02