Alois Carigiet färglitografi

Alois Carigiet färglitografi
Alois Carigiet färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARIGIET, Alois (Schweiz 1902-1985): Skifahrer, signerad A. Carigiet, 10/140, färglitografi, 30x49 cm

154813

2012-10-31