Paul Colin färglitografi

Paul Colin färglitografi
Paul Colin färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COLIN, Paul (1892-1985): La Charité, signerad Paul Colin 110/200, färglitografi, 40x26 cm, oramad

154817

2012-10-31