Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COLIN, Paul (1892-1985): La Charité, signerad Paul Colin 110/200, färglitografi, 40x26 cm, oramad
154817
2012-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här