Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
TALLRIKAR, 14 st, grön glasmassa, designade av Josef Frank för firma Svenskt Tenn Stockholm på 1940-talet, längd 30 cm, ASSIETTER, 9 st, troligen Reijmyre, grön glasmassa
Glaset med slitage
154830
2012-11-02