Peter Dahl färglitografi
2012-10-31
154847
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Motiv från KB (med herr och fru Dahl), signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 45x31 cm