Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Motiv från KB (med herr och fru Dahl), signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 45x31 cm

154847

2012-10-31