Eric Elfvén olja

Eric Elfvén olja
Eric Elfvén olja
Eric Elfvén olja
Eric Elfvén olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ELFVÉN, Eric (1921-2008): Interiör, signerad Elfvén, olja på pannå, 46x55 cm

154864

2012-10-31