Lagerberg litografi

Lagerberg litografi
Lagerberg litografi
Lagerberg litografi
Lagerberg litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAGERBERG, Ingbritt (född 1943): Komposition med stol, monogramsignerad, 148/195, färglitografi, 61x41cm

154870

2012-10-31